PF 2021

PF 2021 - Dětské centrum Liberec.jpg

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim milým sponzorům za finanční příspěvky a věcné dary, kterými nás v roce 2020 podpořili. Velice si Vaší podpory vážíme a jménem našich dětí i tet srdečně děkujeme.


Všem přejeme v novém roce 2021 pevné zdraví, hodně síly, energie v zaměstnání a spoustu rodinného štěstí.Děti a kolektiv pracovníků Dětského centra Liberec, p. o.


Mgr. Jindřiška Korečková
28. 12. 2020

Den otevřených dveří

otevrene_dvere - zrušeno.jpg

Vážení přátelé,


vzhledem k současné složité situaci související s pandemií onemocnění COVID-19 Vás musíme informovat, že jsme v tomto roce bohužel nuceni kvůli ochraně našich dětí i zaměstnanců zrušit Den otevřených dveří, který se stal v minulých letech v tomto předvánočním období naší milou tradicí.


Všem moc děkujeme za pochopení.Mgr. Jindřiška Korečková
11. 10. 2020

Omezení návštěv

omezeni návštěv.png

Vážení návštěvníci,


v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme i nadále povinni dbát zajištění bezpečnosti a zdraví našich dětí. Pro návštěvníky Dětského centra Liberec proto i nadále platí další zpřísněné pokyny nad rámec obecně vydaných návštěvních řádů. S ohledem na současný vývoj situace pandemie COVID -19 jsme bohužel nuceni přistoupit ke zpřísňujícím opatřením týkajícím se pravidel návštěv v zařízení. Ode dne 9. 10. 2020 nabývá proto platnosti a účinnosti Dodatek č. 3/2020 Vnitřního řádu týkající se zpřísňujících pravidel návštěv v zařízení.


Děkujeme za pochopení.


V Liberci, dne 9. 10. 2020
Mgr. Jindřiška Korečková

ředitelka organizace

Dětské centrum Liberec, p.o.

Mgr. Jindřiška Korečková
11. 10. 2020

Pozor!

Ilustrativní obrázek k akci

Od pondělí 20. dubna 2020 Dětské centrum Liberec obnovuje provoz oční ambulance, ul. Husova.


Vzhledem k současné epidemiologické situaci prosíme všechny rodiče, aby s dětmi dodržovali sjednaný čas vyšetření a na pracoviště nevstupovali bez roušek. Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jindřiška Korečková
20. 04. 2020

Velké poděkování

roušky.png

Velké poděkování bychom touto cestou rádi vyjádřili všem, kteří našili roušky pro naše děti i zaměstnance. Roušky jsme obdrželi jako sponzorský dar od firem Black Mountain z Liberce a NET Bag s.r.o. z České Lípy, které přerušily svou výrobu a jejich zaměstnanci začali aktivně pomáhat všude tam, kde je třeba. Pomoc nám dále nabídly i paní učitelky ze Základní školy v Rynolticích a řada dalších dobrovolníků, kteří nás sami aktivně kontaktovali a přinesli svépomocí našité roušky.


Všem děkujeme nejen za darování roušek ale i za milá slova podpory. Situace je náročná pro všechny. My díky vám víme, že v tom nejsme sami. Společně to zvládneme!


Děti a tety z dětského centra

Mgr. Jindřiška Korečková
24. 03. 2020

Uzavření ambulance, zákaz návštěv

Zákaz-návštěv.png

Na základě aktuální epidemické situace dochází s okamžitou platností v Dětském centru Liberec k zákazu návštěv do odvolání.


S účinností od 9. března 2020 do odvolání je uzavřena také oční ambulance, v ul. Husova, Liberec.


Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jindřiška Korečková
06. 03. 2020

Krásné Vánoce a pohodový rok 2020

PF-2020.jpg

Krásné Vánoce a pohodový rok 2020

Mgr. Jindřiška Korečková
23. 12. 2019

Den otevřených dveří

Pozvánka-oficial-930x1024.jpg

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná 1. října od 10.00 do 17.00 hod. (s ohledem na polední spánek dětí) v prostorách Dětského centra Liberec.


Na Vaši návštěvu se těší děti i tety z dětského centra.

Mgr. Jindřiška Korečková
20. 09. 2019

Nový pomocník - monitor životních funkcí

přístroj1.jpg

Rádi bychom touto cestou poděkovali Obecně prospěšné společnosti ŽIVOT DĚTEM, která našemu dětskému centru věnovala monitor životních funkcí s příslušenstvím.


Do našeho centra jsou stále častěji přijímány děti se zdravotními handicapy (děti se závažnými onemocněními srdce a plic, s genetickými onemocněními či předčasně narozené děti s abstinenčním syndromem), kterým je třeba věnovat intenzivní péči. Díky monitoru životních funkcí můžeme lépe sledovat zdravotní stav těchto rizikových dětí a rychleji reagovat na jejich potřeby. Přístroj se nám stal opravdu velkým pomocníkem při zajišťování zdravotní péče o naše nejmenší.


Velmi si proto vážíme podpory, kterou našemu zařízení společnost poskytla a ještě jednou děkujeme.

Mgr. Jindřiška Korečková
30. 06. 2019

Poděkování sponzorům

Ilustrativní obrázek k akci

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim milým sponzorům za finanční příspěvky a věcné dary, kterými nás v roce 2018 podpořili. Je dobré vědět, že jsou mezi námi lidé, jež mají potřebu pomáhat dětem, které nemají to štěstí a nemohou vyrůstat v harmonické rodině. Velice si Vaší podpory vážíme a jménem našich dětí srdečně děkujeme.


Všem přejeme šťastný rok 2019, pevné zdraví a mnoho úspěchů v roce 2019


Děti a kolektiv pracovníků Dětského centra Liberec, p. o.

Mgr. Jindřiška Korečková
01. 02. 2019